Począwszy od 1984r., kiedy nasza firma rozpoczęła swoją działalność, staramy się tworzyć produkty najwyższej klasy. Przez następne lata istnienia na rynku jakość i perfekcja wykonania naszych wyrobów trwale wpisały się w filozofię naszej działalności. Szczególnie dzisiaj – w czasach niestarannej, „mass marketowej” produkcji, dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania wyróżniają nas spośród konkurencji. Wiążemy tradycję z nowoczesną technologią, by z dumą realizować swoją pasję do tworzenia rzeczy niezwykłych.

zaklad

Mamy świadomość, iż pracujemy z żywym materiałem, jakim jest naturalne drewno. Szacunek do każdego drzewa, które ścięto by oddać w nasze ręce, zobowiązuje nas do nadawania mu drugiego życia w postaci wzorowo wykonanego produktu.

Nasza firma zaistniała na rynku jako producent unikatowych schodów o niespotykanych dotąd, spiralnych policzkach, krętych balustradach i owalnej, strzelistej konstrukcji. Fascynacja drewnem i możliwościami jego formowania pozwoliła nam przekroczyć bariery wyobraźni. Dzięki temu schody stały się szeroko rozpoznawalną wizytówką naszej firmy w kraju i za granicą.

Równolegle, w naszej ofercie, pojawiły się również drzwi wewnętrzne, zewnętrzne (z funkcją antywłamaniową) oraz witryny ekskluzywnych butików.

Misją naszej firmy jest również przywracanie dawnego blasku obiektom zabytkowym. Ścisła współpraca z konserwatorami zabytków oraz umiłowanie historii, pozwoliły nam pomóc w restauracji wielu, często bardzo zniszczonych, budynków minionej epoki.

Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi naszej firmy, jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem dysponującym zaawansowaną technologią produkcji oraz zautomatyzowanym parkiem maszynowym nowej generacji. Innowacyjne systemy komputerowego sterowania produkcją oraz projektowania naszych wyrobów, pozwalają nam skutecznie konkurować z czołowymi, europejskimi producentami.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu runku tworzymy również nowoczesne drewniane okna o bardzo wysokich parametrach trwałości i bezpieczeństwa oraz doskonałych właściwościach wymiany ciepła i wentylacji. Tworzymy okna ze ściśle wyselekcjonowanego drewna sosnowego, dębowego oraz meranti najwyższego gatunku.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do nas w umiłowaniu piękna ekologicznych produktów z duszą naturalnego drewna.

miroslaw

 

Pragniemy złożyć nasze serdeczne podziękowania, dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizującego, wspólnie z budżetem Państwa, projekt „Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013” oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

ue

 

Dzięki wsparciu powyższych instytucji udało nam się zakupić nowoczesną linię do produkcji okien i drzwi na miarę standardów zachodnioeuropejskich oraz zrealizować inwestycję nowego kompleksu produkcyjnego w miejscowości Bożenkowo k. Bydgoszczy.

 

Kuta © 2017 All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: REMEDIA