Kim jesteśmy

Dbałość o szczegóły

oraz precyzja

wykonania

Począwszy od 1984r., kiedy nasza firma rozpoczęła swoją działalność, staramy się tworzyć produkty najwyższej klasy. Przez następne lata istnienia na rynku jakość i perfekcja wykonania naszych wyrobów trwale wpisały się w filozofię naszej działalności.

WIĘCEJ

Okna

Mamy świadomość, iż wybór okien to decyzja na długie lata mająca pokoleniowy wpływ na architekturę Państwa przestrzeni. Zaufanie oraz zrozumienie Państwa potrzeb oraz stworzenie produktu na miarę Państwa oczekiwań jest więc dla nas priorytetem. W ten właśnie sposób realizujemy misję i filozofię naszej firmy.

SPRAWDŹ

img
img

Drzwi

W naszej firmie drzwi tworzone są na indywidualne zamówienie. Państwo decydują o typie, wymiarze oraz wykończeniu. My zaś wykonujemy produkt, który urzeczywistnia Państwa wizję.

SPRAWDŹ

SCHODY

 

SPRAWDŹ

img

Kute Home grafika14

Dbamy o to by nasze wyroby powstawały jak najszybciej to możliwe, jednak wszystko co piękne wymaga odpowiedniej precyzji wykonania.

Kute Home grafika14

Nasze wyroby to perełki wśród szerokiej oferty na rynku stolarskim. Sprawdź nasze realizacje i spełnij swoje marzenia o wyjątkowym zakątku we własnym domu.

Kute Home grafika14

Zapewniamy realizację od A do Z. Od projektu poprzez fachowe doradztwo i montaż wraz z wykończeniem w Twoim domu.

Kute Home grafika14

Nasz dział zamówień zadba o profesjonalny kontakt aby sprawnie złożyć zamówienie w naszej firmie.

Kute Home grafika39

 

Kute Home grafika18

Precyzja wykończenia to nasz największy atut. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie dbając by efekt końcowy urzekał swoim pięknem i cieszył oko przez wiele lat.

Kute Home grafika19

Masz problem z zakupem stolarki dostępnej na rynku? Zgłoś się do nas, nasze produkty są projektowane i przygotowywane tak, by spełniać najwyższe standardy wizualne i użytkowe.

Kute Home grafika20

Nie ograniczamy się do standardowych rozwiązań naszej konkurencji. Słuchamy potrzeb naszych klientów i dopasowujemy produkty tak, by jak najlepiej wpasowały się w gust odbiorców.

Kute Home grafika21

Nie boimy się wyzwań bo każde kolejne zlecenie to dla nas nowe i cenne doświadczenie. Zaufaj naszemu doświadczeniu zdobytemu przez ponad 20 lat.

Projekty

Salon

Okna w różnych konfiguracjach

lupaSprawdź

Pokój dzienny

Eleganckie okna pokojowe

lupaSprawdź

Schody

lupaSprawdź

Schody

lupaSprawdź

Ogrody zimowe

lupaSprawdź

Słów kilka

Mamy świadomość, iż pracujemy z żywym materiałem, jakim jest naturalne drewno

 

Szacunek do każdego drzewa, które ścięto by oddać w nasze ręce, zobowiązuje nas do nadawania mu drugiego życia w postaci wzorowo wykonanego produktu.

logo bl

 

 

Kute Home grafika32

adres:

86-031 Bożenkowo

ul. Rekreacyjna 5

Kute Home grafika33

telefony:

601 61 47 35

Kute Home grafika34

email:

biuro@mkuta.pl

biuro@schody-kuta.com.pl

Kuta © 2017 All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: REMEDIA